Archives

GAGGENAU – Luxusné kuchynské spotrebiče

Prémiové kuchynské spotrebiče

Gaggenau je spoločnosť, ktorá prináša extrémne technické riešenia profesionálnych kuchýň do bežných domácností, pričom zachováva prísne štandardy odborného kulinárstva. Kuchynské spotrebiče Gaggenau sú synonymom vysokej technológie, nekonvenčného vzhľadu, ale predovšetkým, k dokonalosti vyvedených úžitkových vlastností.  www.gaggenau.com

Máte záujem o kompletný katalóg? Kontaktujte nás!

gagenauweb2

Gutmann – dokonale funkčné a dizajnové spotrebiče

Nemecká poločnosť Gutmann sa špecializuje na kuchynské elektronické systémy, ktoré sa vyznačujú výnimočným technickým prevedením, prepracovaným dizajnom a vysokou spolahlivosťou. Široká ponuka zahŕňa rôzne varné dosky, odsávanie, a príslušenstvo. Vďaka vysokému podielu ručnej výroby ponúka Gutmann rozmanité možnosti prizpôsobení odsávačov pár.

Máte záujem o kompletný katalóg? Kontaktujte nás!

gutmannweb

SMEG

Talianska spoločnosť SMEG s dlhoročnou tradíciou si zakladá na produkcii vysokokvalitných kuchynských elektrospotrebičov. Ponúka nielen moderný dizajn ale i radu retro spotrebičov v štýle 50-tych rokov minulého storočia. SMEG je jedinečný skĺbením moderných technológií, prepracovaného dizajnu a retro štýlu v jednom.

Máte záujem o kompletný katalóg? Kontaktujte nás!

smeg2

LIEBHERR – kvalitné chladničky, mrazničky a vínotéky

Švajšiarska spoločnosť LIEBHERR sa špecializuje na chladenie a mrazenie a v jeho ponuke viac je veľké množstvo spotrebičov pre použitie v domácnosti ako aj v komerčných priestoroch ako sú chladničky, mrazničky, vínotéky, humidory či chladiace vitríny. Liebherr produkty sa vyznčujú kvalitným prevedením, prepracovaným dizajnom a spolahlivosťou.

Máte záujem o kompletný katalóg? Kontaktujte nás!

liebherweb2

Siemens – moderné domáce elektrospotrebiče

SIEMENS je jeden z najznámejších výrobcov domácich elektrospotrebičov, ktorý vo svojej produkcii prepája prvotriedne materiálové a technologické kvality s modernými výrobnými postupmi. Spoločnosť SIEMENS prináša vo svojom portfóliu veľmi širokú ponuku zariadení pre kuchyne ako napríklad varné dosky, rúry, chladničky, mrazničky, umývačky riadu, ale i automatické práčky či sušičky.

Máte záujem o kompletný katalóg? Kontaktujte nás!

siemensweb2

BOSCH – spotrebiče pre domácnosť

Domáce spotrebiče nemeckej značky BOSCH majú na trhu výnimočnú pozíciu vďaka ich prvotriednej kvalite, modernej technológii a neposlednom rade kvalitnému zákazníckemu servisu. Ponuka BOSCH zahŕňa veľké množstvo spotrebičov pre domácnosť, od chladničiek a varných dokiek, až po práčky či vysávače.

Máte záujem o kompletný katalóg? Kontaktujte nás!

boschweb2

Miele – dizajnové spotrebiče vysokej kvality

Ponuka nemeckej spoločnosti Miele založenej už v roku 1899 predstavuje dizajnové spotrebiče vysokej kvality, ktoré spĺňajú náročné kritériá pre domáce vybavenie. Kolekcia, ktorá zahŕňa množstvo rozmanitých typov najmä kuchynských elektrospotrebičov podlahovín je ideálnym riešením pre domácnosti s vysokým štandardom a uplatní sa všade tam, kde je potrebné vytvárať kvalitné a spolahlivé riešenia.

Máte záujem o kompletný katalóg? Kontaktujte nás!

mieleweb2