Spolupráca s architektmi

Ste architekt? Môžeme spolupracovať?

Máme radi, keď riešenia majú hlavu aj pätu – všetko má svoje miesto, zmysel a tvorí príjemný harmonický celok s útulnou atmosférou. V našej ponuke nájdete svetové značky mobiliáru do interiéru aj exteriéru. Vďaka tomu vytvoríme nadčasové komplexné riešenia domácnosti, či kancelárie – od osvetlenia cez kuchyňu, obývací priestor, spálňu až po terasu.

Rozhodnutie je na Vás, či v našom showroome stretnete iba s nami alebo aj s Vašim klientom. Pri konzultácii si vypočujeme jeho predstavy, pri návrhu zohľadníme jeho návyky a zvyky a po konzultácii navrhneme interiér a spoločne nájdeme najlepšie individuálne riešenie, aby sa klient cítil v novom priestore komfortne a príjemne. Či už hľadáte minimalistickú kuchyňu pre veľkorysý priestor alebo najpríjemnejšiu podlahu do detskej izby.

To, čo vymyslíme, dokážeme nielen navrhnúť v myšlienkach a v škiciach, ale aj zakresliť v grafických programoch a vyhotoviť vernú vizualizáciu. Všetok navrhnutý nábytok profesionálne namontujeme, nainštalujeme a  zabezpečíme servis aj po uplynutí záruky.

Rozumieme, že univerzálne riešenia neexistujú. Ku každej požiadavke pristupujeme individuálne a zhmotňujeme predstavy klienta, nie naše túžby. Navštívte nás v bratislavskom Novom meste na Starej Prievozskej 2. Máme pripravené parkovacie miesta pre vás aj vášho klienta.

 

Spoločne urobme priestor krajším