Archives

LAMBERT – nemecký nábytok a bytové doplnky

Nemecká spoločnosť Lambert sa radí medzi lídrov v oblasti luxusného nábytku, pričom svojim bohatým sortimentom uspokojí tie najnáročnejšie kritériá, ktoré zohľadňujú, praktické či ekonomické hľadiská a estetickú výnimočnosť. Kolekcia, ktorá zahŕňa množstvo typov druhov nábytku, od kresiel, stolov, až po svietidlá a doplnky, je ideálnym riešením nielen pre domácnosti ale aj komerčné priestory. Uplatní sa všade tam, kde je potrebné vytvárať unikátne riešenia.

Máte záujem o kompletný katalóg? Kontaktujte nás!

lambertweb

NYA NORDISKA – luxusné bytové textílie a závesné systémy

Luxusné bytové textílie

Nemecký producent bytových textílií Nya Nordiska je rodinný podnik s dlhoročnou tradíciou v oblasti výroby tkanín pre najrozmanitejšie interiérové použitie. Inovatívny dizajn, pozornosť venovaná vysokej kvalite a výnimočnej materiálovej skladbe dáva spoločnosti Nya Nordiska pozíciu jedného zo svetových lídrov v oblasti textilných aplikácií pre interiérovú architektúru. Vďaka bohatej ponuke, zahŕňajúcej záclonové, závesové, zatemňovacie tkaniny i čalúnenie; ale aj závesné systémy a dekoratívne prvky získavajú priestory stvárnené s ich použitím ušľachtilý vzhľad.

Máte záujem o kompletný katalóg? Kontaktujte nás!

nyanordiskaweb

CLASSICON nábytok – moderná klasika

Dizajnérske bytové doplnky

Názov spoločnosti ClassiCon odkazuje k jej dvojitej orientácii:
na jednej strane ponúka klasické dizajnérske kúsky z prvej polovice 20. storočia, zároveň však spolupracuje s avantgardnými tvorcami súčasnosti (Konstantin Grcic, Alfredo Häberli…), obohacujúc tak portfólio o súčasný esprit. Superluxusné produkty ClassiCon, dizajnérske doplnky, lampy a koberce integrujú v sebe nadčasovú prestíž, nesmrteľný pôvab a garanciu remeselnej virtuozity. www.classicon.com

Máte záujem o kompletný katalóg? Kontaktujte nás!

ClassiConweb

Schoenbuch – moderné nábytkové zostavy do vstupných priestorov

Zariadenie vstupných priestorov

Medzi rešpektovaných európskych odborníkov na zariadenie vstupných priestorov a predsiení rozhodne patrí nemecký producent Schönbuch. Vo svojich výrobkoch ponúka neobyčajné riešenia vešiakových a úložných systémov, dbá na racionálne úžitkové vlastnosti, výrazovú kreativitu i konštrukčnú stabilitu. Pravidelne predstavuje inovatívne nápady, s ktorými sa aj predsieň stáva miestom adekvátneho moderného výrazu a spoľahlivého účinku.

Máte záujem o kompletný katalóg? Kontaktujte nás!

schoenbuchweb