Archives

KETTAL – exteriérový nábytok pre náročných klientov

Široká kolekcia značky KETTAL spája štýlový a minimalistický dizajn v rôznych typoch nadštandardného exteriérového nábytku. Spoločnosť bola založená už v roku 1964 v Španielsku a v súčasnosti patrí medzi európskych lídrov vo svojom segmente. Ich snahou je vytvorenie funkčného, moderného a nadčasového nábytku. Produkty zohľadňujú súčasnú kultúru a poskytujú riešenia pre nové potreby moderného života založené na zmesi tvorivosti, prispôsobenia a inovácie. KETTAL pri svojej tvorbe spolupracuje s renomovanými európskymi dizajnérmi a zohľadňuje ekologickú otázku.

Máte záujem o kompletný katalóg? Kontaktujte nás!

kettalweb

GODELMANN – nemecké betónové exteriérové dlažby, schody, múry a iné produkty z betónu

Exteriérové dlažby

Spoločnosť GODELMANN KG vyrába už po dobu niekoľkých generácií betónové prvky, ktoré svojou kvalitou, dizajnom a funkcionalitou nastavujú úroveň v odbore stavebníctva. Spoločnosť, ktorá vyrába stavebné prvky, ktoré ovplyvňujú okolie, nesie aj zodpovednosť voči životnému prostrediu. Veľký výber ekologických dlažobných systémov je výsledkom zvláštne výroby v prospech nášho životného prostredia. Externé a interné skúšobne kontrolujú pravidelne tento vysoký nárok. Členstvom v združení “natürlich STEIN” nastavila spoločnosť GODELMANN cestu do budúcnosti.

www.godelmann.cz, www.godelmann.de

Máte záujem o kompletný katalóg? Kontaktujte nás!

godelmanweb

IP44 – dizajnové exteriérové osvetlenie

IP44 je nemecká firma zaoberajúca sa svietidlami a je jedným z lídrov na trhu v oblasti vysoko-kvalitného exteriérového dizajnového osvetlenia. Produkty IP44 majú na trhu výnimočnú pozíciu vďaka použitiu vysoko-kvalitných materiálov a dlhej trvácnosti. V prduktoch IP44 sa zúročuje dlhoročná skúsenosť a uplatní sa všade tam, kde je potrebné vytvárať dokonalé riešenia.  www.ip44.de

Máte záujem o kompletný katalóg? Kontaktujte nás!

ip44

Conmoto – unikátny nábytok do interiéru a exteriéru

Unikátna moderná kolekcia interiérového a exteriérového nábytku navrhnutá poprednými dizajnérmi ako Peter Maly či Dieter Sieger. Conmoto ponúka svoje produkty s využitím vysoko kvalitných materiálov a zaisťuje nadčasovosť a minimálnu údržbu. Široká ponuka siaha od sedacieho nábytku až po krby a svietidlá.

Máte záujem o kompletný katalóg? Kontaktujte nás!

conmotoweb

EXTREMIS – dizajnový exteriérový nábytok z Belgicka

Belgická značka Extremis založená v roku 1994 je jedna z najinovatívnejších firiem zaoberajúcich sa výrobou high-endového exteriérového nábytku a doplnkov. Produkty Extremis majú na trhu silnú poziíciu vďaka ich jedinečnému vzhľadu, praktickým riešeniam a kvalitnému vyhotoveniu. Spoločnosť je dnes vďaka svojej kvalite držiteľom mnohých dizajnérskych ocenení.

Máte záujem o kompletný katalóg? Kontaktujte nás!

extremisweb

SWISSPEARL – betónový nábytok a doplnky do exteriéru a interiéru

Spoločnosť Swiss pearl pochádza zo Švajčiarska a špecializuje sa na výrobu betónových fasád budov no i unikátnych ručne vyrábaných betónových doplnkov pre interiéry a exteriéry. Spoločnosť si získala popularitu aj vďaka použitiu širokej škály farieb ako aj prírodných materiálov. V ponuke sú stoličky, police, kvetináče, či dokonca svietidlá.

Máte záujem o kompletný katalóg? Kontaktujte nás!

SWISS-PEARL-web

Joko domus – mobilné exteriérové kuchyne

Talianska spoločnosť Jokodomus prináša širokú ponuku riešení mobilných exteriérových kuchýň. Kolekcia, zahŕňa množstvo rozmanitých prvkov a doplnkov a je ideálnym riešením pre najnáročnejšie požiadavky. Jokodomus si popri trvalej hodnote nadčasového dizajnu zvlášť cení formálnu čistotu, vysokú kvalitu materiálova odolnosť svojich výrobkov.

Máte záujem o kompletný katalóg? Kontaktujte nás!

jokodmusweb

AtelierVierkant – jedinečné a ručne vyrábané keramické kvetináče a doplnky

Ateliér Vierkant pochádza z Belgicka a špecializuje sa na unikátne ručne vyrábané, vysoko-kvalitné kvetináče a doplnky z hliny. Spoločnosť si získala celosvetovú popularitu aj vďaka širokej ponuke netradičných nadrozmerných kvetináčov pre menšie stromy ako ideálnu výnimočnú dekoráciu exteriérových i interiérových priestorov.

Máte záujem o kompletný katalóg? Kontaktujte nás!

atelier2

EcoSmart Fire

Názov austrálskej spoločnosti EcoSmart Fire odkazuje k zameraniu na unikátne ekologické krby. Široká ponuka zahŕňa veľké množstvo interiérových a exteriérových eko krbov na etanol bez potreby komínu. EcoSmart Fire ponúka vo svojom portfóliu popri krboch aj množstvo malých prenosných variant. Produkty v sebe integrujú praktické riešenia s mnohoročnou kvalitou.

Máte záujem o kompletný katalóg? Kontaktujte nás!

ecosmartfireweb2